3d_max_kursu_autocad_kursu_3d_max_kurslari
autocad_kurslari_3dsmaxkursu_3dmax_kurslari_3d_max_kursu_istanbul_besiktas
_3d_max_kursu_besiktas_mecidiyekoy_kadıkoy
3d_max_kursu_autocad_kursu_3d_max_kurslari_autocad_kurslari
3dsmaxkursu_3dmax_kurslari_3d_max_kursu_istanbul_besiktas
3d_max_kursu_besiktas_mecidiyekoy_kadıkoy_solidworks_kursu_catia_kursu_photosop_kursu
HAKKIMIZDA

 

 

HAKKIMIZDA

3d-max-kursu.net; Günümüz dünyası şaşırtıcı bir hızla ilerlerken bilği çağın da Bilgisayar destekli teknik eğitim ve tasarım alanı daher geçen gün biraz daha gelişmekte ve bununla birlikte hayati bir önem kazanmaktadır,
3dmax-kursu.net bu noktadan yola çıkılarak kurulmuş kaliteli hizmet veren özel bir kurumdur.

 

 

EĞİTİM KALİTESİ

Tamamı profesyonel eğitmen kadrosuna sahip olan kurumumuzun ana hedefi, öğrencilerin servet harcamadan sıcak ve eğlenceli ortamımızda tüm programları son sürümleriyle en kaliteli ve etkili bir şekilde öğrenmelerini sağlamak. Kurumumuz da eğitim gören kişiler girdikleri iş ortamlarında kendilerini daha güvende hissetmekte ve yeni işler başarmanın heyecanını yaşamaktadırlar.


EĞİTİM SONRASI DESTEK VE HİZMET

3d-max-kursu.net;Harcanan zamanı ve parayı kendimizin bilip, en kaliteli eğitimi en uygun fiyata sunmayı kendisine amaç edinmiştir.Bunun için sadece eğitim sürecinde değil, her zaman öğrencilerimizin yanında olmayı görev edinmiştir.3d-max-kursu.net öğrencisinin Haklarını Korumakla birlikte . Sınırsız Müşteri Memnuniyeti düşüncesi savunur..Bunun için 3d-max-kursu Öğrencisine verdiği eğitimin sonunda öğrenci öğrenemediğini beyan ederse, öğrencisine aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar verir.%100 ÖĞRENME GARANTİSİ SUNMAKTADIR.

 


EĞİTİM GÜNLERİ

3d-max-kursu.net haftanın 7 günü, günde 12 saat açıktır. Eğitim programınız hafta içi akşam,
hafta içi gündüz ya da hafta sonu sizin belirleyeceğiniz saatlere ve günlere göre hazırlanır.
Kurumsal Eğitim çözümleri Departmanı, personelinizin iş yoğunluğunu dikkate alarak,
firmanız için en uygun günleri ve saatleri yine sizinle birlikte belirler.

 

 

VİZYONUMUZ

Bilgisayar teknolojileri alanında uzman, çağın bilgi ve teknolojisini özümseyen,Kurumumuz değişik yaş grupları, farklı eğitim ve iş formasyonlarından gelen kişilere programları öğrenme imkanı sunmaktadır. Amacımız, herkese kendi ihtiyacına uygun eğitim programını belirlemek ve bireylerin bu programdan maksimum faydayı sağlamasına yardımcı olmaktır.Bu amaçla, , sizlerin ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek tümü dalında profesyonel,herbiri alanında deneyimli sektörün içinden ve nitelikli eğitmenlerle çalışmaktadır..Önce öğrenmeyi öğrenecek ve sonra programları kullanabilme zevkini yaşayacaksınız. Sıcak bir ortamda her an eğitmeninizin desteği ile kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.


Geleceğinizi Ertelemeyin....

 

 

 

 

  Links

     BİLADIM EĞİTİM

     FCTASARIM

 

Tüm hakkı www.3d-max-kursu.net'e aittir © 2010 BİLADIM EĞİTİM MERKEZİ GÜVENCESİ İLE

Linkler: 3d max kursu - Autocad kursu - 3d max kurslari - 3dmax kursu - autocad kursları - cad kursu - max kursu - 3ds max kursu